Bilecik Pazaryeri Web Tasarım

Web Center olarak, Bilecik Pazaryeri bölgeside hizmet ağımıza dahildir. Bilecik Pazaryeri Web Tasarım hizmetimizde hedef olarak bölgedeki esnafların, orta ve büyük ölçekteki firmaların, web siteleri, web sistemleri ve programlarını yapmak ve zamanı en verimli şekilde kullandıracak web otomasyon sistemlerini uygulamaktır. Web tasarım tartışmasız günümüzün en büyük ihtiyaçlarından biridir. Gelişen teknolojiye ayak uydurup bir web sitesi sahibi olmak ve bu siteyi uygun maliyetli yaptırmak önemlidir.

Bilecik Pazaryeri bölgesinde kaliteli web sitesi tasarımına ihtiyaç olduğundan dolayı bu hizmeti size sunmaktayız. Kaliteli web sitesinden kastımız;

  • Doyurucu Görsellikteki Grafikler
  • Kaliteli Logo Çalışması
  • Tüm Kurumsal Kimlik Çalışması (Web sitenizle uygun olan kartvizit, broşür vb.)
  • Hizmetlerinizin açıklaması ve görselle desteklenmesi
  • Arama Motoru Çalışmaları
  • Sosyal Medya Çalışmaları

gibi konular yer almaktadır. Bu konuların hepsini sizin için ayrı ayrı ele alıp en ince ayrıntısına kadar düşünüp tasarlamaktayız.

Bilecik Pazaryeri Web Tasarım Bölgesindeki Faaliyetlerimiz

İnternet ile gelişen dünyada köyden kente, taşradan metropole kadar her bölgede web tasarım hizmetinin önemi artmakta. Bu artan talebe karşılık olarak Bilecik Pazaryeri Web Tasarım bölgesinde hizmet vermeye başladık. Türkiye genelindeki sayısız referansımız ile birlikte %100 müşteri memnuniyeti anlayışı ile çıktığımız bu yolda emin adımlarla ilerlemekteyiz.

Web Tasarım İşinde Önemli Ayrıntılar

Web sitesi tasarımında kaliteli bir iş çıkarmak için önemli bazı ayrıntılar vardır. Örneğin sektörünüze uygun tema seçimi, logonuza uygun renk seçimi vb. Bunların dışında temada kullanılan hakim renklerin işiniz ile ilgili olması size dönen müşteri sayısını ciddi oranda arttıracaktır. Ayrıca sitenin tasarımının cihaz duyarlı olması yani mobil uyumlu olması önemlidir. Müşterileriniz tabletten telefondan veya televizyondan (Smart Tv) bile sitenizi açtığında rahatça gezinebilmeli ve size ulaşabilmelidir.

Bilecik Pazaryeri Web Tasarım Faaliyetleri

Bilecik Pazaryeri bölgesinde web tasarım faaliyetlerimiz ve desteğimiz vardır. Bilecik Pazaryeri Web Tasarım hizmetlerinden faydalanıp kendinize kaliteli ve şık bir web sitesi yaptırabilirsiniz. Web sitesi dışında günlük ve iş hayatınızı kolaylaştıracak muhasebe programları, ofis programları, stok takip, mal giriş çıkış ve sahadaki takibi gibi konularda da programlarla destek vermekteyiz.

Satış Sonrası Destek

Bizden hizmet aldığınız zaman boyunca size mesai saatleri içinde destek veriyoruz. Yazılım, grafik tasarım gibi konularda bize danışabilir destek alabilirsiniz. Ayrıca satın aldığınız siteye ufak eklentiler yaptırabilirsiz. Site ile ilgili bir sorun yaşadığınızda bilgisayarınıza uzaktan bağlanıp sorunu yerinde tespit edip çözüyoruz.

Fiyatlandırma

Fiyatlandırma kriterlerimizde öncelikle sizin isteğinizi dinliyoruz size birden fazla çözüm sunuyoruz. İstediğiniz tasarıma, programa göre iş yükünü belirleyip fiyatlandırmayı o şekilde yapıp sizin onayınıza sunuyoruz. Onaylandıktan sonra iş yükünüze göre 3-7 gün içerisinde işlerinizi tamamlayıp teslim ediyoruz. İş tesliminden sonra bizimle çalıştığınız süre boyunca Ücretsiz teknik destek veriyoruz. Bize ulaşmak için teklif formunu doldurabilir yada iletişim sayfasından bize direkt olarak ulaşabilirsiniz.

Bilecik Pazaryeri Web Tasarım


Aşağıdaki bilgilerle bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

0.549 484 24 86
info@izmirwebcenter.net
848 Sk. Fevzi Paşa Mah. Aziz Han No:90
Kat:3 D:309 2. Beyler / Konak

Adınız

E-posta

Telefon

Mesajınız